Florbal Soběslav oficiální webová prezentace soběslavského florbalu
  • Úvod
  • /
  • Mládež
  • /
  • Starší žákyně

Starší žákyně

Rozpis zápasů a výsledky:

Liga starších žákyň - skupina 5 - 2022/2023

Datum a čas: Domácí Hosté Hala Výsledek
9.10. 9:00 Banes Florbal Soběslav Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ TÝN  SH TJ Spartak Soběslav  
9.10. 12:00 Banes Florbal Soběslav FbC Písek SH TJ Spartak Soběslav  
22.10. FA Č. Budějovice Banes Florbal Soběslav SH Meťák Č. Budějovice  
22.10.  Banes Florbal Soběslav Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ TÝN SH Meťák Č. Budějovice  
20.11. FbC Písek Banes Florbal Soběslav SH SKP Stárnet Č. Budějovice  
20.11.  Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ TÝN Banes Florbal Soběslav SH SKP Stárnet Č. Budějovice  
4.12. Banes Florbal Soběslav FA Č. Budějovice SH Písek - oblouková  
4.12. SK Meťák Č. Budějovice Banes Florbal Soběslav SH Písek - oblouková  
15.1.   Banes Florbal Soběslav SK Meťák Č. Budějovice SH Týn nad Vltavou  
15.1.   FbC Písek Banes Florbal Soběslav SH Týn nad Vltavou  
29.1.   Banes Florbal Soběslav SK Meťák Č. Budějovice SH TJ Spartak Soběslav  
29.1. Banes Florbal Soběslav FbC Písek SH TJ Spartak Soběslav  
18.2. FA Č. Budějovice Banes Florbal Soběslav SH Meťák Č. Budějovice  
18.2.  Banes Florbal Soběslav Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ TÝN SH Meťák Č. Budějovice  
19.3.  SK Meťák Č. Budějovice Banes Florbal Soběslav SH SKP Stárnet Č. Budějovice  
19.3. FbC Písek Banes Florbal Soběslav SH SKP Stárnet Č. Budějovice  
2.4. Banes Florbal Soběslav FA Č. Budějovice SH Písek - oblouková  
2.4. Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ TÝN Banes Florbal Soběslav SH Písek - oblouková  
16.4.  Banes Florbal Soběslav FA Č. Budějovice SH Týn nad Vltavou  
16.4. Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ TÝN Banes Florbal Soběslav SH Týn nad Vltavou  


Tabulku, detaily zápasů, statistiky hráček a ostatní výsledky nalezenete v následujícím odkazu:

https://www.ceskyflorbal.cz/souteze/ostatni/liga-starsich-zakyn-sk5

Zápasy

1. liga žen - 5. kolo - 1.10. 16:30

Banes Florbal Soběslav

FBC Česká Lípa

1. liga žen - 6. kolo - 2.10. 13:00

Banes Florbal Soběslav

Florbal Ústí

Divize 24.9. - 19:30

TJ Centropen Dačice

8:4

Banes Florbal Soběslav

Divize 2.10. - 16:30

Banes Florbal Soběslav

Fbc Písek

Jihočeská liga mužů 24.9. - 9:00

FBC Sokol Vodňany

4:3 pn

Banes Florbal Soběslav B

Jihočeská liga mužů 24.9. - 14:00

Banes Florbal Soběslav B

0:9

TJ Šumavan Vimperk

2. liga juniorů 1.10. - 9:00

Banes Florbal Soběslav

Fbc Strakonice

2. liga juniorů 1.10. - 14:00

FbC Písek

Banes Florbal Soběslav

2. liga juniorek 24.9. - 9:00

IP Polná SK Jihlava

13:2

Banes Florbal Soběslav

2. liga dorostenců 25.9. - 12:00

FA Č. Budějovice - RAFANI

7:15

Banes Florbal Soběslav

2. liga dorostenců 25.9. - 15:00

Banes Florbal Soběslav

6:7

Florbal Jindřichův Hradec

Liga starších žákyň 9.10. - 9:00

Banes Florbal Soběslav

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn

Liga starších žákyň 9.10. - 12:00

Banes Florbal Soběslav

Fbc Písek

Jihočeská liga starších žáků 1.10. - 11:00

Banes Florbal Soběslav

1.FbK Tábor

Jihočeská liga starších žáků 1.10. - 13:00

FBC Štíři Č. Budějovice žlutí

Banes Florbal Soběslav

Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 16.10. - 15:30

Banes Florbal Soběslav

SK Meťák České Budějovice girls

Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 16.10. - 16:30

TJ Hraničář Malonty

Banes Florbal Soběslav

Jihočeská liga elévů 1.10. - 10:15

Banes Florbal Soběslav

Fbc Strakonice - Červení

Jihočeská liga elévů 1.10. - 11:05

Florbal Jindřichův Hradec modří

Banes Florbal Soběslav

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Anketa

Partneři