- Úvod
- /
- Mládež
- /
- Starší žákyně
Starší žákyně
Rozpis zápasů a výsledky:
Liga starších žákyň - skupina 5 - 2023/2024
Datum a čas: | Domácí | Hosté | Hala | Výsledek |
1.10. 10:00 | Banes Florbal Soběslav | SK Meťák Č. Budějovice | SH SKP Stárnet Č. Budějovice | 0:10 |
1.10. 12:00 | Banes Florbal Soběslav | FA Č. Budějovice | SH SKP Stárnet Č. Budějovice | 5:12 |
18.11. 10:00 | Banes Florbal Soběslav | FA Č. Budějovice | SH Meťák Č. Budějovice | 2:6 |
18.11. 13:00 | Banes Florbal Soběslav | TJ Centropen Dačice | SH Meťák Č. Budějovice | 4:7 |
2.12. 10:00 | TJ Centropen Dačice | Banes Florbal Soběslav | SH SŠTO Dačice | přeloženo |
2.12. 12:00 | Banes Florbal Soběslav | Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ TÝN | SH SŠTO Dačice | přeloženo |
17.12. 9:00 | Banes Florbal Soběslav | SK Meťák Č. Budějovice | SH TJ Spartak Soběslav | 1:6 |
17.12. 12:00 | Banes Florbal Soběslav | FbC Písek | SH TJ Spartak Soběslav | 0:11 |
13.1. 8:30 | FbC Písek | Banes Florbal Soběslav | SH Písek - oblouková | 9:1 |
13.1. 10:30 | Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ TÝN | Banes Florbal Soběslav | SH Písek - oblouková | 16:2 |
28.1. 10:00 | Banes Florbal Soběslav | SK Meťák Č. Budějovice | SH JČU Č. Budějovice | 2:16 |
28.1. 12:00 | FA Č. Budějovice | Banes Florbal Soběslav | SH JČU Č. Budějovice | 5:4 pn |
25.2. 10:00 | Banes Florbal Soběslav | Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ TÝN | SH SŠTO Dačice | 1:16 |
25.2. 12:00 | TJ Centropen Dačice | Banes Florbal Soběslav | SH SŠTO Dačice | 4:3 |
2.3. 10:00 | FA Č. Budějovice | Banes Florbal Soběslav | SH Meťák Č. Budějovice | 7:2 |
2.3. 13:00 | Banes Florbal Soběslav | TJ Centropen Dačice | SH Meťák Č. Budějovice | 3:4 |
16.3. 10:00 | TJ Centropen Dačice | Banes Florbal Soběslav | SH SŠTO Dačice | 3:8 |
16.3. 12:00 | Banes Florbal Soběslav | Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ TÝN | SH SŠTO Dačice | 5:10 |
7.4. 9:00 | Banes Florbal Soběslav | FbC Písek | SH TJ Spartak Soběslav | |
7.4. 12:00 | Banes Florbal Soběslav | SK Meťák Č. Budějovice | SH TJ Spartak Soběslav | |
21.4. 9:00 | FbC Písek | Banes Florbal Soběslav | SH Písek - oblouková | |
21.4. 11:00 | Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ TÝN | Banes Florbal Soběslav | SH Písek - oblouková |
Tabulku, detaily zápasů, statistiky hráček a ostatní výsledky nalezenete v následujícím odkazu:
https://www.ceskyflorbal.cz/competition/detail/overview/5XG1?divisionId=4129
Zápasy
2. liga žen 23.3. - 9:00
2. liga žen 23.3. - 12:00
Regionální liga mužů 23.3. - 9:00
Regionální liga mužů 23.3. - 14:00
Jihočeská liga mužů 17.3. - 9:00
Jihočeská liga mužů 17.3. - 12:30
2. liga juniorek 24.3. - 9:00
2. liga juniorek 24.3. - 12:00
Žádný zápas není k dispozici.
Liga starších žákyň 16.3. - 10:00
Liga starších žákyň 16.3. - 12:00
Liga starších žáků 23.3. - 10:00
Liga starších žáků 23.3. - 11:10
Jihočeská liga mladších žáků 7.4. - 10:20
Jihočeská liga mladších žáků 7.4. - 12:20
Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 23.3. - 9:00
Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 23.3. - 10:30
Jihočeská liga elévů 23.3. - 9:15
Jihočeská liga elévů 23.3. - 10:45
Kalendář akcí
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Anketa