Florbal Soběslav oficiální webová prezentace soběslavského florbalu
  • Úvod
  • /
  • Muži
  • /
  • Rozpis zápasů

Rozpis zápasů

Rozpis zápasů a výsledky:

Regionální liga mužů - skupina 5 - Jižní Čechy

Datum a čas: Domácí Hosté Hala Výsledek
21.9.   10:30 Banes Florbal Soběslav T.J. Sokol Lišov SH Kašperské Hory 9:8
21.9.   13:00 FbC Strakonice B Banes Florbal Soběslav SH Kašperské Hory 4:4
13.10.   9:00 TJ Sokol Chýnov Banes Florbal Soběslav TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 6:8
13.10. 13:00 Banes Florbal Soběslav FBC Došwich Milevsko A TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 6:6
27.10.   9:00 Banes Florbal Soběslav FBC Spartak Kaplice SH TJ Spartak Soběslav 3:6
27.10. 14:00 FBC Štíři Č. Budějovice C Banes Florbal Soběslav SH TJ Spartak Soběslav 10:6
16.11.   9:00 T.J. Sokol Lišov Banes Florbal Soběslav SH Týn nad Vltavou 5:6
16.11. 12:00 Banes Florbal Soběslav TJ Šumavan Vimperk SH Týn nad Vltavou 5:7
1.12.    9:00 Banes Florbal Soběslav TJ Sokol Chýnov SH TJ Spartak Soběslav 3:5
1.12.  13:30 FBC Došwich Milevsko A Banes Florbal Soběslav SH TJ Spartak Soběslav 8:1
21.12.  9:00 FBC Spartak Kaplice Banes Florbal Soběslav SH SKP Stárnet Č. Budějovice 8:9
21.12. 13:00 Banes Florbal Soběslav FBC Štíři Č. Budějovice C SH SKP Stárnet Č. Budějovice přeloženo
18.1.   10:30 TJ Šumavan Vimperk Banes Florbal Soběslav SH Strakonice 4:8
18.1.   12:00 T.J. Sokol Lišov Banes Florbal Soběslav SH Strakonice 4:10
18.1.   15:00 Banes Florbal Soběslav FbC Strakonice B SH Strakonice 5:2
8.2.     10:30 TJ Sokol Chýnov Banes Florbal Soběslav SH Milevsko  
8.2.     14:30 Banes Florbal Soběslav FBC Došwich Milevsko A SH Milevsko  
16.2.  Banes Florbal Soběslav FBC Štíři Č. Budějovice C TJ Lokomotiva Č.Budějovice  
1.3.    10:30 Banes Florbal Soběslav FBC Spartak Kaplice SH Třeboň  
1.3.    12:00 FBC Štíři Č. Budějovice C Banes Florbal Soběslav SH Třeboň  
21.3.    9:00 Banes Florbal Soběslav TJ Šumavan Vimperk SH TJ Spartak Soběslav  
21.3.  13:30 FbC Strakonice B Banes Florbal Soběslav SH TJ Spartak Soběslav  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Detaily zápasů, statistiky hráčů a ostatní výsledky naleznete v následujícím odkazu: 

https://www.ceskyflorbal.cz/souteze/ostatni/regionalni-liga-muzu-sk5/

Zápasy

1. liga žen 15. kolo 18.1. 2020 - 18:00

Banes Florbal Soběslav

2:10

Florbal Ústí

1. liga žen 16. kolo 19.1. 2020 - 14:00

Banes Florbal Soběslav

5:2

FBC Česká Lípa

Regionální liga mužů 14. kolo 18.1. 2020 - 12:00

T.J. Sokol Lišov

4:10

Banes Florbal Soběslav

Regionální liga mužů 14. kolo 18.1. 2020 - 15:00

Banes Florbal Soběslav

5:2

FbC Strakonice B

2. liga juniorů 7. kolo 12.1.2020 - 10:30

Banes Florbal Soběslav

6:5

SK Meťák Č. Budějovice

2. liga juniorů 7. kolo 12.1.2020 - 13:30

FbC Strakonice

3:3

Banes Florbal Soběslav

2. liga žen 26.1. 2020 - 9:00

Banes Florbal Soběslav

FBC Štíři Č. Budějovice

2. liga žen 26.1. 2020 - 12:30

FbC Písek

Banes Florbal Soběslav

Liga starších žáků 6. kolo 25.1. 2020 - 11:50

Banes Florbal Soběslav

FA Č. Budějovice Třeboň Vikingové

Liga starších žáků 6. kolo 25.1. 2020 - 13:00

Banes Florbal Soběslav

TJ Netolice 1892 Rafani

Jihočeská liga mladších žáků 6. kolo 18.1. 2020 - 11:00

Banes Florbal Soběslav-Housky

0:10

Banes Florbal Soběslav

Jihočeská liga mladších žáků 6. kolo 18.1. 2020 - 13:50

Banes Florbal Soběslav

5:10

TJ Netolice 1892 Rafani

Jihočeská liga mladších žáků 6. kolo 18.1. 2020 - 11:00

Banes Florbal Soběslav-Housky

0:10

Banes Florbal Soběslav

Jihočeská liga mladších žáků 6. kolo 18.1. 2020 - 13:00

FBC Rytíři Český Krumlov

4:4

Banes Florbal Soběslav-Housky

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Anketa

Partneři