Florbal Soběslav oficiální webová prezentace soběslavského florbalu
  • Úvod
  • /
  • Muži A
  • /
  • Rozpis zápasů

Rozpis zápasů

Rozpis zápasů a výsledky:

Divize - skupina B - 2022/2023

Datum a čas: Domácí Hosté Hala Výsledek
10.9. 18:00 FBC Došwich Milevsko Banes Florbal Soběslav SH Milevsko 14:5
18.9. 17:00 Banes Florbal Soběslav Florbal Jindřichův Hradec SH TJ Spartak Soběslav 6:3
24.9. 19:30 TJ Centropen Dačice Banes Florbal Soběslav SH Dolní Cerekev 8:4
2.10. 16:30 Banes Florbal Soběslav FbC Písek SH TJ Spartak Soběslav  
8.10. 17:00 FBC Rokycany Banes Florbal Soběslav HK Rokycany  
15.10.  Banes Florbal Soběslav Wizards DDM SO Praha 10 SH TJ Spartak Soběslav  
22.10. 17:15 FBŠ Grey hounds SLAVIA Plzeň B Banes Florbal Soběslav Slavia VŠ Plzeň  
29.10.  Banes Florbal Soběslav FBŠ ATT Gorily Plzeň SH TJ Spartak Soběslav  
5.11.  Panthers Praha B U23 Banes Florbal Soběslav SH ZŠ Rudná  
13.11.  FbC Strakonice Banes Florbal Soběslav SH Strakonice  
19.11.  Banes Florbal Soběslav FBC Štíři Č. Budějovice B SH TJ Spartak Soběslav  
27.11.  Florbal Jindřichův Hradec Banes Florbal Soběslav SH Jindřichův Hradec  
3.12.  Banes Florbal Soběslav TJ Centropen Dačice SH TJ Spartak Soběslav  
10.12.  FbC Písek Banes Florbal Soběslav SH Písek - oblouková  
18.12.  Banes Florbal Soběslav FBC Rokycany SH TJ Spartak Soběslav  
7.1. Wizards DDM SO Praha 10 Banes Florbal Soběslav SH ZŠ Kunratice  
14.1.  Banes Florbal Soběslav FBŠ Grey hounds SLAVIA Plzeň B SH TJ Spartak Soběslav  
21.1. FBŠ ATT Gorily Plzeň Banes Florbal Soběslav    
28.1.   Banes Florbal Soběslav Panthers Praha B U23 SH TJ Spartak Soběslav  
4.2. Banes Florbal Soběslav FbC Strakonice SH TJ Spartak Soběslav  
12.2.   FBC Štíři Č. Budějovice B Banes Florbal Soběslav SH České Budějovice  
19.2.   Banes Florbal Soběslav FBC Došwich Milevsko SH TJ Spartak Soběslav  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Detaily zápasů, statistiky hráčů a ostatní výsledky naleznete v následujícím odkazu: 

https://www.ceskyflorbal.cz/souteze/elitni/divize/

Zápasy

1. liga žen - 5. kolo - 1.10. 16:30

Banes Florbal Soběslav

FBC Česká Lípa

1. liga žen - 6. kolo - 2.10. 13:00

Banes Florbal Soběslav

Florbal Ústí

Divize 24.9. - 19:30

TJ Centropen Dačice

8:4

Banes Florbal Soběslav

Divize 2.10. - 16:30

Banes Florbal Soběslav

Fbc Písek

Jihočeská liga mužů 24.9. - 9:00

FBC Sokol Vodňany

4:3 pn

Banes Florbal Soběslav B

Jihočeská liga mužů 24.9. - 14:00

Banes Florbal Soběslav B

0:9

TJ Šumavan Vimperk

2. liga juniorů 1.10. - 9:00

Banes Florbal Soběslav

Fbc Strakonice

2. liga juniorů 1.10. - 14:00

FbC Písek

Banes Florbal Soběslav

2. liga juniorek 24.9. - 9:00

IP Polná SK Jihlava

13:2

Banes Florbal Soběslav

2. liga dorostenců 25.9. - 12:00

FA Č. Budějovice - RAFANI

7:15

Banes Florbal Soběslav

2. liga dorostenců 25.9. - 15:00

Banes Florbal Soběslav

6:7

Florbal Jindřichův Hradec

Liga starších žákyň 9.10. - 9:00

Banes Florbal Soběslav

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn

Liga starších žákyň 9.10. - 12:00

Banes Florbal Soběslav

Fbc Písek

Jihočeská liga starších žáků 1.10. - 11:00

Banes Florbal Soběslav

1.FbK Tábor

Jihočeská liga starších žáků 1.10. - 13:00

FBC Štíři Č. Budějovice žlutí

Banes Florbal Soběslav

Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 16.10. - 15:30

Banes Florbal Soběslav

SK Meťák České Budějovice girls

Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 16.10. - 16:30

TJ Hraničář Malonty

Banes Florbal Soběslav

Jihočeská liga elévů 1.10. - 10:15

Banes Florbal Soběslav

Fbc Strakonice - Červení

Jihočeská liga elévů 1.10. - 11:05

Florbal Jindřichův Hradec modří

Banes Florbal Soběslav

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Anketa

Partneři