- Úvod
- /
- Muži A
- /
- Rozpis zápasů
Rozpis zápasů
Rozpis zápasů a výsledky:
Regionální liga mužů - skupina 5 - Jižní Čechy - 2023/2024
Datum a čas: | Domácí | Hosté | Hala | Výsledek |
9.9. 10:30 | Banes Florbal Soběslav | FA Č. Budějovice | SH Strakonice | 4:5 pn |
9.9. 14:00 | FbC Strakonice B | Banes Florbal Soběslav | SH Strakonice | 4:10 |
24.9. 14:30 | Banes Florbal Soběslav | Pacovští Honzíci | SH SKP Stárnet Č. Budějovice | 5:2 |
24.9. 16:30 | FBC Štíři Č. Budějovice C | Banes Florbal Soběslav | SH SKP Stárnet Č. Budějovice | 6:12 |
21.10. 10:30 | Florbal Jindřichův Hradec B | Banes Florbal Soběslav | SH Stadion Míru Tábor | 1:10 |
21.10. 14:00 | Banes Florbal Soběslav | 1. FbK Tábor | SH Stadion Míru Tábor | 4:5 |
5.11. 9:00 | Banes Florbal Soběslav | FBC Došwich Milevsko B | SH Písek - oblouková | 9:2 |
5.11. 12:30 | FbC Písek B | Banes Florbal Soběslav | SH Písek - oblouková | 3:5 |
19.11. 12:30 | Banes Florbal Soběslav | SKP České Budějovice | SH SKP Stárnet Č. Budějovice | 6:3 |
2.12. 10:00 | Sokol Chýnov | Banes Florbal Soběslav | SH TJ Spartak Soběslav | 3:7 |
16.12. | FA Č. Budějovice | Banes Florbal Soběslav | SH Strakonice | přeloženo |
16.12. | Banes Florbal Soběslav | TJ Šumavan Vimperk | SH Strakonice | přeloženo |
14.1. 11:00 | Banes Florbal Soběslav | FBC Štíři Č. Budějovice C | SH České Budějovice | 6:7 pn |
14.1. 14:30 | Pacovští Honzíci | Banes Florbal Soběslav | SH České Budějovice | 5:4 pn |
28.1. 13:00 | Florbal Jindřichův Hradec B | Banes Florbal Soběslav | SH TJ Spartak Soběslav | 6:7 |
28.1. 18:00 | Banes Florbal Soběslav | 1. FbK Tábor | SH TJ Spartak Soběslav | 4:7 |
10.2. 9:00 | Banes Florbal Soběslav | FbC Písek B | SH TJ Spartak Soběslav | 7:1 |
10.2. 12:30 | FBC Došwich Milevsko B | Banes Florbal Soběslav | SH TJ Spartak Soběslav | 0:10 |
25.2. 10:30 | Banes Florbal Soběslav | TJ Šumavan Vimperk | SH TJ Spartak Soběslav | 7:3 |
25.2. 12:30 | FA Č. Budějovice | Banes Florbal Soběslav | SH TJ Spartak Soběslav | 1:5 |
2.3. 10:30 | SKP České Budějovice | Banes Florbal Soběslav | SH ZŠ Chýnov | 3:14 |
2.3. 14:00 | Banes Florbal Soběslav | TJ Sokol Chýnov | SH ZŠ Chýnov | 4:5 pn |
23.3. 9:00 | Banes Florbal Soběslav | TJ Šumavan Vimperk | SH TJ Spartak Soběslav | |
23.3. 14:00 | FbC Strakonice B | Banes Florbal Soběslav | SH TJ Spartak Soběslav |
Detaily zápasů, statistiky hráčů a ostatní výsledky naleznete v následujícím odkazu:
https://www.ceskyflorbal.cz/competition/detail/overview/5XM5?divisionId=4497&competitionFisId=3739
Zápasy
2. liga žen 23.3. - 9:00
2. liga žen 23.3. - 12:00
Regionální liga mužů 23.3. - 9:00
Regionální liga mužů 23.3. - 14:00
Jihočeská liga mužů 17.3. - 9:00
Jihočeská liga mužů 17.3. - 12:30
2. liga juniorek 24.3. - 9:00
2. liga juniorek 24.3. - 12:00
Žádný zápas není k dispozici.
Liga starších žákyň 16.3. - 10:00
Liga starších žákyň 16.3. - 12:00
Liga starších žáků 23.3. - 10:00
Liga starších žáků 23.3. - 11:10
Jihočeská liga mladších žáků 7.4. - 10:20
Jihočeská liga mladších žáků 7.4. - 12:20
Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 23.3. - 9:00
Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 23.3. - 10:30
Jihočeská liga elévů 23.3. - 9:15
Jihočeská liga elévů 23.3. - 10:45
Kalendář akcí
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Anketa