- Úvod
- /
- Mládež
- /
- Juniorky
Juniorky
Rozpis zápasů a výsledky:
2. liga juniorek - skupina 5 - 2023/2024
Datum a čas | Domácí | Hosté | Hala | Výsledek |
23.9. 12:00 | IP Polná SK Jihlava | Banes Florbal Soběslav | SH Světlá nad Sázavou | 10:3 |
23.9. 15:00 | Banes Florbal Soběslav | Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn | SH Světlá nad Sázavou | přeloženo |
7.10. 10:00 | Sklo Bohemia Světlá n/S | Banes Florbal Soběslav | SH SK Jihlava | 9:1 |
7.10. 13:00 | SK Meťák Č. Budějovice | Banes Florbal Soběslav | SH SK Jihlava | 6:4 |
5.11. 14:00 | Banes Florbal Soběslav | Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn | SH TJ Spartak Soběslav | 8:1 |
19.11. 12:00 | Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn | Banes Florbal Soběslav | SH ZŠ Chýnov | 5:7 |
19.11. 15:00 | Banes Florbal Soběslav | IP Polná SK Jihlava | SH ZŠ Chýnov | 2:9 |
3.12. 9:00 | FbC Písek | Banes Florbal Soběslav | SH Písek - oblouková | přeloženo |
3.12. 12:00 | Banes Florbal Soběslav | SK Meťák Č. Budějovice | SH Písek - oblouková | přeloženo |
16.12. 9:00 | Banes Florbal Soběslav | FbC Písek | SH Písek - oblouková | přeloženo |
16.12. 13:30 | Banes Florbal Soběslav | Sklo Bohemia Světlá n/S | SH Písek - oblouková | přeloženo |
13.1. 13:00 | IP Polná SK Jihlava | Banes Florbal Soběslav | SH Světlá nad Sázavou | 5:0 |
13.1. 16:00 | Banes Florbal Soběslav | Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn | SH Světlá nad Sázavou | přeloženo |
27.1. 11:30 | Sklo Bohemia Světlá n/S | Banes Florbal Soběslav | SH SK Jihlava | 5:0 ko |
27.1. 16:00 | SK Meťák Č. Budějovice | Banes Florbal Soběslav | SH SK Jihlava | přeloženo |
3.2. 10:00 | Banes Florbal Soběslav | FbC Písek | SH TJ Spartak Soběslav | 0:5 |
3.2. 13:15 | Banes Florbal Soběslav | Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn | SH TJ Spartak Soběslav | 12:3 |
9.3. 12:00 | Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn | Banes Florbal Soběslav | SH ZŠ Chýnov | 2:6 |
9.3. 15:00 | Banes Florbal Soběslav | IP Polná SK Jihlava | SH ZŠ Chýnov | 1:8 |
24.3. 9:00 | FbC Písek | Banes Florbal Soběslav | SH Strakonice | |
24.3. 12:00 | Banes Florbal Soběslav | SK Meťák Č. Budějovice | SH Strakonice | |
13.4. | Banes Florbal Soběslav | SK Meťák Č. Budějovice | SH TJ Spartak Soběslav | |
13.4. | FbC Písek | Banes Florbal Soběslav | SH TJ Spartak Soběslav | |
21.4. | SK Meťák Č. Budějovice | Banes Florbal Soběslav | TJ Lokomotiva Č. Budějovice | |
27.4. | Banes Florbal Soběslav | FbC Písek | SH TJ Spartak Soběslav | |
27.4. | Banes Florbal Soběslav | Sklo Bohemia Světlá n/S | SH TJ Spartak Soběslav | |
27.4. 16:30 | Banes Florbal Soběslav | Sklo Bohemia Světlá n/S | SH TJ Spartak Soběslav |
Tabulku, detaily zápasů, statistiky hráček a ostatní výsledky naleznete v následujícím odkazu:
https://www.ceskyflorbal.cz/competition/detail/overview/5XD2?divisionId=4127
Zápasy
2. liga žen 23.3. - 9:00
2. liga žen 23.3. - 12:00
Regionální liga mužů 23.3. - 9:00
Regionální liga mužů 23.3. - 14:00
Jihočeská liga mužů 17.3. - 9:00
Jihočeská liga mužů 17.3. - 12:30
2. liga juniorek 24.3. - 9:00
2. liga juniorek 24.3. - 12:00
Žádný zápas není k dispozici.
Liga starších žákyň 16.3. - 10:00
Liga starších žákyň 16.3. - 12:00
Liga starších žáků 23.3. - 10:00
Liga starších žáků 23.3. - 11:10
Jihočeská liga mladších žáků 7.4. - 10:20
Jihočeská liga mladších žáků 7.4. - 12:20
Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 23.3. - 9:00
Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 23.3. - 10:30
Jihočeská liga elévů 23.3. - 9:15
Jihočeská liga elévů 23.3. - 10:45
Kalendář akcí
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Anketa