Florbal Soběslav oficiální webová prezentace soběslavského florbalu
  • Úvod
  • /
  • Mládež
  • /
  • Juniorky

Juniorky

Rozpis zápasů a výsledky:

2. liga juniorek - skupina 5 - 2022/2023

Datum a čas Domácí Hosté Hala Výsledek
24.9. 9:00 IP Polná SK Jihlava Banes Florbal Soběslav SH SK Jihlava 13:2
24.9. 12:00 Banes Florbal Soběslav Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn SH SK Jihlava přeloženo
23.10.  Banes Florbal Soběslav FA Č. Budějovice SH TJ Spartak Soběslav  
23.10.  Banes Florbal Soběslav FATPIPE Tigers Start98 Kunratice SH TJ Spartak Soběslav  
19.11.  FA Č. Budějovice Banes Florbal Soběslav SH Týn nad Vltavou  
19.11.  FATPIPE Tigers Start98 Kunratice Banes Florbal Soběslav SH Týn nad Vltavou  
3.12.  Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn Banes Florbal Soběslav SH SKP Stárnet Č. Budějovice  
3.12.  Banes Florbal Soběslav IP Polná SK Jihlava SH SKP Stárnet Č. Budějovice  
18.12. IP Polná SK Jihlava Banes Florbal Soběslav SH SK Jihlava  
18.12.  Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn Banes Florbal Soběslav SH SK Jihlava  
15.1.   IP Polná SK Jihlava Banes Florbal Soběslav SH TJ Spartak Soběslav  
15.1.   Banes Florbal Soběslav Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn SH TJ Spartak Soběslav  
28.1.  Banes Florbal Soběslav FA Č. Budějovice SH Týn nad Vltavou  
28.1.  Banes Florbal Soběslav FATPIPE Tigers Start98 Kunratice SH Týn nad Vltavou  
18.3.  FA Č. Budějovice Banes Florbal Soběslav SH SKP Stárnet Č. Budějovice  
18.3.  Banes Florbal Soběslav IP Polná SK Jihlava SH SKP Stárnet Č. Budějovice  
2.4.  FATPIPE Tigers Start98 Kunratice Banes Florbal Soběslav SH ZŠ Kunratice  
2.4.  Banes Florbal Soběslav Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn SH ZŠ Kunratice  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabulku, detaily zápasů, statistiky hráček a ostatní výsledky naleznete v následujícím odkazu:

https://www.ceskyflorbal.cz/souteze/ostatni/2-liga-juniorek-sk5

Zápasy

1. liga žen - 5. kolo - 1.10. 16:30

Banes Florbal Soběslav

FBC Česká Lípa

1. liga žen - 6. kolo - 2.10. 13:00

Banes Florbal Soběslav

Florbal Ústí

Divize 24.9. - 19:30

TJ Centropen Dačice

8:4

Banes Florbal Soběslav

Divize 2.10. - 16:30

Banes Florbal Soběslav

Fbc Písek

Jihočeská liga mužů 24.9. - 9:00

FBC Sokol Vodňany

4:3 pn

Banes Florbal Soběslav B

Jihočeská liga mužů 24.9. - 14:00

Banes Florbal Soběslav B

0:9

TJ Šumavan Vimperk

2. liga juniorů 1.10. - 9:00

Banes Florbal Soběslav

Fbc Strakonice

2. liga juniorů 1.10. - 14:00

FbC Písek

Banes Florbal Soběslav

2. liga juniorek 24.9. - 9:00

IP Polná SK Jihlava

13:2

Banes Florbal Soběslav

2. liga dorostenců 25.9. - 12:00

FA Č. Budějovice - RAFANI

7:15

Banes Florbal Soběslav

2. liga dorostenců 25.9. - 15:00

Banes Florbal Soběslav

6:7

Florbal Jindřichův Hradec

Liga starších žákyň 9.10. - 9:00

Banes Florbal Soběslav

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn

Liga starších žákyň 9.10. - 12:00

Banes Florbal Soběslav

Fbc Písek

Jihočeská liga starších žáků 1.10. - 11:00

Banes Florbal Soběslav

1.FbK Tábor

Jihočeská liga starších žáků 1.10. - 13:00

FBC Štíři Č. Budějovice žlutí

Banes Florbal Soběslav

Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 16.10. - 15:30

Banes Florbal Soběslav

SK Meťák České Budějovice girls

Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 16.10. - 16:30

TJ Hraničář Malonty

Banes Florbal Soběslav

Jihočeská liga elévů 1.10. - 10:15

Banes Florbal Soběslav

Fbc Strakonice - Červení

Jihočeská liga elévů 1.10. - 11:05

Florbal Jindřichův Hradec modří

Banes Florbal Soběslav

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Anketa

Partneři