- Úvod
- /
- Ženy
- /
- Rozpis zápasů
Rozpis zápasů
Datum a čas: | Domácí | Hosté | Hala | Výsledek |
1.10. 10:30 | Banes Florbal Soběslav | Spartak Pelhřimov | SH Žirovnice | 1:2 |
1.10. 15:00 | 1. FbK Tábor | Banes Florbal Soběslav | SH Žirovnice | 0:5 |
14.10. 11:30 | Banes Florbal Soběslav | Florbal Jindřichův Hradec | SH SKP Stárnet Č. Budějovice | 1:2 pn |
14.10. 14:30 | FA Č. Budějovice B | Banes Florbal Soběslav | SH SKP Stárnet Č. Budějovice | 4:9 |
11.11 9:00 | Banes Florbal Soběslav | FA Č. Budějovice B | SH TJ Spartak Soběslav | 9:2 |
11.11. 13:30 | Banes Florbal Soběslav | FA Č. Budějovice | SH TJ Spartak Soběslav | 1:3 |
25.11. 11:30 | FA Č. Budějovice | Banes Florbal Soběslav | SH SKP Stárnet Č. Budějovice | 2:0 |
25.11. 14:30 | Banes Florbal Soběslav | 1. FbK Tábor | SH SKP Stárnet Č. Budějovice | 12:0 |
9.12. 10:30 | Spartak Pelhřimov | Banes Florbal Soběslav | SH ZŠ Osvobození Pelhřimov | přeloženo |
9.12. 13:30 | Florbal Jindřichův Hradec | Banes Florbal Soběslav | SH ZŠ Osvobození Pelhřimov | přeloženo |
19.1. 20:30 | Florbal Jindřichův Hradec | Banes Florbal Soběslav | SH Jindřichův Hradec | 10:4 |
20.1. 15:00 | Spartak Pelhřimov | Banes Florbal Soběslav | SH ZŠ Osvobození Pelhřimov | 3:2 |
4.2. 10:30 | Banes Florbal Soběslav | Spartak Pelhřimov | SH Jindřichův Hradec | 5:0 |
4.2. 15:00 | 1. FbK Tábor | Banes Florbal Soběslav | SH Jindřichův Hradec | 1:8 |
17.2. 11:30 | FA Č. Budějovice B | Banes Florbal Soběslav | SH SKP Stárnet Č. Budějovice | 5:4 pn |
17.2. 14:30 | Banes Florbal Soběslav | Florbal Jindřichův Hradec | SH SKP Stárnet Č. Budějovice | 6:2 |
2.3. 9:00 | Banes Florbal Soběslav | FA Č. Budějovice B | SH TJ Spartak Soběslav | 13:1 |
2.3. 13:30 | Banes Florbal Soběslav | FA Č. Budějovice | SH TJ Spartak Soběslav | 7:5 |
23.3. 9:00 | Banes Florbal Soběslav | 1. FbK Tábor | SH SKP Stárnet Č. Budějovice | |
23.3. 12:00 | FA Č. Budějovice | Banes Florbal Soběslav | SH SKP Stárnet Č. Budějovice | |
6.4. 10:30 | Florbal Jindřichův Hradec | Banes Florbal Soběslav | SH ZŠ Osvobození Pelhřimov | |
6.4. 13:30 | Spartak Pelhřimov | Banes Florbal Soběslav | SH ZŠ Osvobození Pelhřimov |
Detaily zápasů, statistiky hráček a ostatní výsledky naleznete v následujícím odkazu:
https://www.ceskyflorbal.cz/competition/detail/overview/5XW3?divisionId=4524&competitionFisId=3763
Zápasy
2. liga žen 23.3. - 9:00
2. liga žen 23.3. - 12:00
Regionální liga mužů 23.3. - 9:00
Regionální liga mužů 23.3. - 14:00
Jihočeská liga mužů 17.3. - 9:00
Jihočeská liga mužů 17.3. - 12:30
2. liga juniorek 24.3. - 9:00
2. liga juniorek 24.3. - 12:00
Žádný zápas není k dispozici.
Liga starších žákyň 16.3. - 10:00
Liga starších žákyň 16.3. - 12:00
Liga starších žáků 23.3. - 10:00
Liga starších žáků 23.3. - 11:10
Jihočeská liga mladších žáků 7.4. - 10:20
Jihočeská liga mladších žáků 7.4. - 12:20
Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 23.3. - 9:00
Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 23.3. - 10:30
Jihočeská liga elévů 23.3. - 9:15
Jihočeská liga elévů 23.3. - 10:45
Kalendář akcí
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Anketa