Florbal Soběslav oficiální webová prezentace soběslavského florbalu
  • Úvod
  • /
  • Muži B
  • /
  • Rozpis zápasů

Rozpis zápasů

Rozpis zápasů a výsledky:

Jihočeská liga mužů - 2022/2023

Datum a čas: Domácí Hosté Hala Výsledek
24.9. 9:00 FBC Sokol Vodňany Banes Florbal Soběslav B SH TJ Spartak Soběslav 4:3pn
24.9. 14:00 Banes Florbal Soběslav B TJ Šumavan Vimperk SH TJ Spartak Soběslav 0:9
22.10. 10:30 Pacovští Honzíci B Banes Florbal Soběslav B SH Týn nad Vltavou  
22.10. 14:00 Banes Florbal Soběslav B T.J. Sokol Lišov SH Týn nad Vltavou  
6.11. FBC Dynamo Strakonice Banes Florbal Soběslav B SH Strakonice  
6.11. Banes Florbal Soběslav B FBC Spartak Kaplice B SH Strakonice  
3.12.  Banes Florbal Soběslav B SK Meťák České Budějovice B    
3.12. FK Santos - Jiskra Třeboň Banes Florbal Soběslav B    
17.12. FBC Rytíři Frymburk Banes Florbal Soběslav B SH ZŠ Školní Kaplice  
17.12. Banes Florbal Soběslav B SKP České Budějovice B SH ZŠ Školní Kaplice  
14.1.  Banes Florbal Soběslav B FA Č. Budějovice B SH TJ Spartak Soběslav  
14.1.  FBC Sokol Vodňany Banes Florbal Soběslav B SH TJ Spartak Soběslav  
28.1.  Banes Florbal Soběslav B Pacovští Honzíci B    
28.1. T.J. Sokol Lišov Banes Florbal Soběslav B    
11.2. Banes Florbal Soběslav B FBC Dynamo Strakonice SH TJ Spartak Soběslav  
11.2.  FBC Spartak Kaplice B Banes Florbal Soběslav B SH TJ Spartak Soběslav  
26.2. SK Meťák České Budějovice B Banes Florbal Soběslav B SH Třeboň  
26.2. Banes Florbal Soběslav B FK Santos - Jiskra Třeboň SH Třeboň  
18.3. Banes Florbal Soběslav B FBC Rytíři Frymburk    
18.3. SKP České Budějovice B Banes Florbal Soběslav B    
16.4.  Banes Florbal Soběslav B TJ Šumavan Vimperk SH Kašperské hory  
16.4. FA Č. Budějovice B Banes Florbal Soběslav B SH Kašperské hory  

Detaily zápasů, statistiky hráčů a ostatní výsledky naleznete v následujícím odkazu: 

https://www.ceskyflorbal.cz/souteze/ostatni/jihoceska-liga-muzu

Zápasy

1. liga žen - 5. kolo - 1.10. 16:30

Banes Florbal Soběslav

FBC Česká Lípa

1. liga žen - 6. kolo - 2.10. 13:00

Banes Florbal Soběslav

Florbal Ústí

Divize 24.9. - 19:30

TJ Centropen Dačice

8:4

Banes Florbal Soběslav

Divize 2.10. - 16:30

Banes Florbal Soběslav

Fbc Písek

Jihočeská liga mužů 24.9. - 9:00

FBC Sokol Vodňany

4:3 pn

Banes Florbal Soběslav B

Jihočeská liga mužů 24.9. - 14:00

Banes Florbal Soběslav B

0:9

TJ Šumavan Vimperk

2. liga juniorů 1.10. - 9:00

Banes Florbal Soběslav

Fbc Strakonice

2. liga juniorů 1.10. - 14:00

FbC Písek

Banes Florbal Soběslav

2. liga juniorek 24.9. - 9:00

IP Polná SK Jihlava

13:2

Banes Florbal Soběslav

2. liga dorostenců 25.9. - 12:00

FA Č. Budějovice - RAFANI

7:15

Banes Florbal Soběslav

2. liga dorostenců 25.9. - 15:00

Banes Florbal Soběslav

6:7

Florbal Jindřichův Hradec

Liga starších žákyň 9.10. - 9:00

Banes Florbal Soběslav

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn

Liga starších žákyň 9.10. - 12:00

Banes Florbal Soběslav

Fbc Písek

Jihočeská liga starších žáků 1.10. - 11:00

Banes Florbal Soběslav

1.FbK Tábor

Jihočeská liga starších žáků 1.10. - 13:00

FBC Štíři Č. Budějovice žlutí

Banes Florbal Soběslav

Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 16.10. - 15:30

Banes Florbal Soběslav

SK Meťák České Budějovice girls

Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 16.10. - 16:30

TJ Hraničář Malonty

Banes Florbal Soběslav

Jihočeská liga elévů 1.10. - 10:15

Banes Florbal Soběslav

Fbc Strakonice - Červení

Jihočeská liga elévů 1.10. - 11:05

Florbal Jindřichův Hradec modří

Banes Florbal Soběslav

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Anketa

Partneři