- Úvod
- /
- Muži B
- /
- Rozpis zápasů
Rozpis zápasů
Rozpis zápasů a výsledky:
Jihočeská liga mužů - 2023/2024
Datum a čas: | Domácí | Hosté | Hala | Výsledek |
16.9. 9:00 | FBC Dynamo Strakonice | Banes Florbal Soběslav B | SH TJ Spartak Soběslav | 5:7 |
16.9. 14:00 | Banes Florbal Soběslav B | FA Č. Budějovice B | SH TJ Spartak Soběslav | 10:2 |
7.10. 10:30 | FBC Sokol Vodňany | Banes Florbal Soběslav B | Městská víceúčelová hala Vodňany | 4:10 |
7.10. 14:00 | Banes Florbal Soběslav B | SK Meťák České Budějovice B | Městská víceúčelová hala Vodňany | 8:3 |
28.10. 9:00 | Banes Florbal Soběslav B | FBC Spartak Kaplice B | SH Bělidlo Kaplice | 8:2 |
28.10. 12:30 | FK Santos - Jiskra Třeboň | Banes Florbal Soběslav B | SH Bělidlo Kaplice | 4:8 |
12.11. 12:00 | T.J. Sokol Lišov | Banes Florbal Soběslav B | SH SKP Stárnet Č. Budějovice | 3:9 |
12.11. 15:00 | Banes Florbal Soběslav B | FBC Dynamo Strakonice | SH SKP Stárnet Č. Budějovice | 3:7 |
25.11. 10:30 | Banes Florbal Soběslav B | SKP České Budějovice B | Městská víceúčelová hala Vodňany | 18:3 |
25.11. 15:00 | SK Meťák České Budějovice B | Banes Florbal Soběslav B | Městská víceúčelová hala Vodňany | 4:9 |
9.12. 10:30 | FK Santos - Jiskra Třeboň | Banes Florbal Soběslav B | SH Bělidlo Kaplice | 6:5 |
9.12. 13:30 | Banes Florbal Soběslav B | FBC Spartak Kaplice B | SH Bělidlo Kaplice | 14:5 |
6.1. 9:00 | Banes Florbal Soběslav B | FBC Sokol Vodňany | SH TJ Spartak Soběslav | 5:4 |
6.1. 13:30 | T.J. Sokol Lišov | Banes Florbal Soběslav B | SH TJ Spartak Soběslav | 1:3 |
4.2. 10:30 | Banes Florbal Soběslav B | FA Č. Budějovice B | SH SKP Stárnet Č. Budějovice | 9:6 |
4.2. 13:30 | SKP České Budějovice B | Banes Florbal Soběslav B | SH SKP Stárnet Č. Budějovice | 12:16 |
24.2. 9:00 | FBC Spartak Kaplice B | Banes Florbal Soběslav B | SH Bělidlo Kaplice | 5:11 |
17.3. 9:00 | SK Meťák České Budějovice B | Banes Florbal Soběslav B | SH ZŠ Chýnov | 6:12 |
17.3. 12:30 | Banes Florbal Soběslav B | FBC Sokol Vodňany | SH ZŠ Chýnov | 13:6 |
6.4. 9:00 | FA Č. Budějovice B | Banes Florbal Soběslav B | SH TJ Spartak Soběslav | |
6.4. 14:00 | Banes Florbal Soběslav B | FBC Dynamo Strakonice | SH TJ Spartak Soběslav | |
20.4. | Banes Florbal Soběslav B | T.J. Sokol Lišov | SH Týn nad Vltavou | |
20.4. | FK Santos - Jiskra Třeboň | Banes Florbal Soběslav B | SH Týn nad Vltavou | |
20.4. 16:30 | SKP České Budějovice B | Banes Florbal Soběslav B | SH Týn nad Vltavou |
Detaily zápasů, statistiky hráčů a ostatní výsledky naleznete v následujícím odkazu:
https://www.ceskyflorbal.cz/competition/detail/overview/5JM6?divisionId=4109
Zápasy
2. liga žen 23.3. - 9:00
2. liga žen 23.3. - 12:00
Regionální liga mužů 23.3. - 9:00
Regionální liga mužů 23.3. - 14:00
Jihočeská liga mužů 17.3. - 9:00
Jihočeská liga mužů 17.3. - 12:30
2. liga juniorek 24.3. - 9:00
2. liga juniorek 24.3. - 12:00
Žádný zápas není k dispozici.
Liga starších žákyň 16.3. - 10:00
Liga starších žákyň 16.3. - 12:00
Liga starších žáků 23.3. - 10:00
Liga starších žáků 23.3. - 11:10
Jihočeská liga mladších žáků 7.4. - 10:20
Jihočeská liga mladších žáků 7.4. - 12:20
Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 23.3. - 9:00
Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 23.3. - 10:30
Jihočeská liga elévů 23.3. - 9:15
Jihočeská liga elévů 23.3. - 10:45
Kalendář akcí
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Anketa