Florbal Soběslav oficiální webová prezentace soběslavského florbalu

Soupiska

   Dres     Příjmení a jméno     Post       Rok  
23 Hnojnová Eliška  G 1992
42 Kozáková Pavlína G 1999
 
5 Šraierová Veronika O 1992
6 Dostálová Andrea U 1992
8 Hrnečková Monika U 1996
9 Vacková Lucie U 1991
10 Michalová Bára U 1998
13 Kabešová Markéta U 1991
17 Křivánková Karolína U 1996
18 Kabešová Petra O 1994
21 Morová Lenka U 1987
22 Kubátová Adéla "C" U 1994
35 Pavlíková Jana U 1991
40 Juhaňáková Eliška U 1995
44 Šťastná Amálie O 2000
77 Pospíšilová Táňa U 1989
 
Trenér Bělohlav Martin C 1981
Trenér Mendl Tomáš C 1986
 

 

Zápasy

1. liga žen 5. kolo 10.10. 2020 - 18:00

Banes Florbal Soběslav

7:5

ACEMA Sparta Praha UNYP

1. liga žen 6. kolo 11.10. 2020 - 14:00

Banes Florbal Soběslav

3:8

Prague Tigers Nehvizdy

Regionální liga mužů 4.10.2020 - přeloženo

Banes Florbal Soběslav

FbC Strakonice B

Regionální liga mužů 4.10.2020 - přeloženo

FbC Písek B

Banes Florbal Soběslav

Jihočeský přebor mužů 2. kolo 3.10. 2020 - 10:00

SK Meťák Č. Budějovice B

5:7

Banes Florbal Soběslav B

Jihočeský přebor mužů 2. kolo 3.10. 2020 - 14:30

Banes Florbal Soběslav B

8:3

FBC Rytíři Frymburk

2. liga juniorů 11.10. 2020 - zrušeno

Banes Florbal Soběslav

FbC Strakonice

2. liga juniorů 11.10. 2020 - zrušeno

FBC Štíři Č. Budějovice B

Banes Florbal Soběslav

2. liga juniorek 2. kolo 3.10. 2020 - 10:30

Banes Florbal Soběslav

5:2

1.FbK Tábor

2. liga juniorek 2. kolo 3.10. 2020 - 13:30

Tygřice Mladých nadějí Týn n/Vl

4:3

Banes Florbal Soběslav

2. liga dorostenců 3. kolo 3.10. 2020 - 9:00

1. FbK Tábor

14:4

Banes Florbal Soběslav

2. liga dorostenců 3. kolo 3.10. 2020 - 12:30

Banes Florbal Soběslav

4:2

FK Slovan J.Hradec

Liga starších žáků 10.10. 2020 - 11:00

Banes Florbal Soběslav

5:8

FBC Spartak Kaplice

Liga starších žáků 10.10. 2020 - 13:00

FbC Písek

10:5

Banes Florbal Soběslav

Liga starších žákyň 1. kolo 4.10. 2020 - 9:00

FBC Štíři Č. Budějovice

4:0

Banes Florbal Soběslav

Liga starších žákyň 1. kolo 4.10. 2020 - 11:00

Banes Florbal Soběslav

2:5

Sklo Bohemia Světlá n/S

Jihočeská liga mladších žáků 4.10. 2020 - 11:50

TJ Netolice 1892 Rafani

12:3

Banes Florbal Soběslav

Jihočeská liga mladších žáků 4.10. 2020 - 13:50

FBC Došwich Milevsko-Tygřice

2:3

Banes Florbal Soběslav

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Anketa

Partneři