Florbal Soběslav oficiální webová prezentace soběslavského florbalu
  • Úvod
  • /
  • Mládež
  • /
  • Elévové

Elévové

Rozpis zápasů a výsledky:

Jihočeská liga elévů 2023/2024

V této soutěži nejsou zveřejňovány výsledky utkání. Odměnou je nám radost ze hry smiley

Datum a čas Domácí Hosté Hala
14.10. 12:15 Banes Florbal Soběslav bílí Banes Florbal Soběslav bílí SH Bělidlo Kaplice
14.10. 12:45 Banes Florbal Soběslav zelení Fbc Spartak Kaplice SH Bělidlo Kaplice
14.10. 13:00 Banes Florbal Soběslav bílí Fbc Strakonice - Bílí SH Bělidlo Kaplice
14.10. 13:15 Florbal Jindřichův Hradec modří Banes Florbal Soběslav zelení SH Bělidlo Kaplice
14.10. 13:45 Florbal Jindřichův Hradec modří Banes Florbal Soběslav bílí SH Bělidlo Kaplice
14.10. 14:00 Fbc Strakonice - Bílí Banes Florbal Soběslav zelení SH Bělidlo Kaplice
14.10. 14:15 Banes Florbal Soběslav bílí Fbc Spartak Kaplice SH Bělidlo Kaplice
12.11.  9:00 Banes Florbal Soběslav zelení FBC Štíři Č. Budějovice - elévky SH TJ Spartak Soběslav
12.11.  9:45 FBC Rytíři Český Krumlov Banes Florbal Soběslav zelení SH TJ Spartak Soběslav
12.11. 10:30 Banes Florbal Soběslav zelení FbC Písek Žraloci SH TJ Spartak Soběslav
12.11. 11:15 Fbc Spartak Kaplice Banes Florbal Soběslav zelení SH TJ Spartak Soběslav
26.11.  9:00 Banes Florbal Soběslav zelení 1. Fbk Tábor SH TJ Spartak Soběslav
26.11.  9:45 FA Č. Budějovice Banes Florbal Soběslav zelení SH TJ Spartak Soběslav
26.11. 10:30 Banes Florbal Soběslav zelení Florbal Jindřichův Hradec žlutí SH TJ Spartak Soběslav
26.11. 11:15 FBC Došwich Milevsko Rytíři Banes Florbal Soběslav zelení SH TJ Spartak Soběslav
9.12. 11:45 FBC Štíři Č. Budějovice - elévky Banes Florbal Soběslav zelení SH Hrdějovice
9.12. 12:15 1. Fbk Tábor modří Banes Florbal Soběslav zelení SH Hrdějovice
9.12. 13:00 Banes Florbal Soběslav zelení SK Meťák Orange Č. Budějovice SH Hrdějovice
9.12. 13:30 Banes Florbal Soběslav zelení Fbc Strakonice - Bílí SH Hrdějovice
6.1.  9:15 Banes Florbal Soběslav zelení SK Meťák Orange Č. Budějovice SH Strakonice
6.1.  9:45 Banes Florbal Soběslav zelení Florbal BEZ Katovice SH Strakonice
6.1. 10:15 FbC Písek Žraloci Banes Florbal Soběslav zelení SH Strakonice
6.1. 11:00 FA Č. Budějovice ZŠ Dukelská Banes Florbal Soběslav zelení SH Strakonice
3.2. 15:00 Banes Florbal Soběslav zelení FBC Štíři Č. Budějovice zelení SH TJ Spartak Soběslav
3.2. 15:45 Banes Florbal Soběslav zelení FBC Rytíři Český Krumlov SH TJ Spartak Soběslav
3.2. 16:30 Florbal Jindřichův Hradec žlutí Banes Florbal Soběslav zelení SH TJ Spartak Soběslav
3.2. 17:15 1. Fbk Tábor modří Banes Florbal Soběslav zelení SH TJ Spartak Soběslav
18.2.  9:30 Banes Florbal Soběslav zelení FA Č. Budějovice ZŠ Bezdrevská SH TJ Spartak Soběslav
18.2. 10:15 FbC Písek Tygři Banes Florbal Soběslav zelení SH TJ Spartak Soběslav
18.2. 11:00 Banes Florbal Soběslav zelení FBC Rytíři Český Krumlov SH TJ Spartak Soběslav
18.2. 11:45 Fbc Strakonice - Bílí Banes Florbal Soběslav zelení SH TJ Spartak Soběslav
3.3.  9:15 Florbal BEZ Katovice Banes Florbal Soběslav zelení SH Bělidlo Kaplice
3.3. 10:00 Banes Florbal Soběslav zelení FA Č. Budějovice SH Bělidlo Kaplice
3.3. 10:45 FBC Rytíři Český Krumlov Banes Florbal Soběslav zelení SH Bělidlo Kaplice
3.3. 11:15 Banes Florbal Soběslav zelení Fbc Spartak Kaplice SH Bělidlo Kaplice
23.3. 9:15 FA Č. Budějovice Banes Florbal Soběslav zelení SH ZŠ E. Beneše Písek
23.3. 10:00 Banes Florbal Soběslav zelení FbC Písek Draci SH ZŠ E. Beneše Písek
23.3. 10:45 Fbc Strakonice - Červení Banes Florbal Soběslav zelení SH ZŠ E. Beneše Písek
23.3. 11:15 Banes Florbal Soběslav zelení FbC Písek Tygři SH ZŠ E. Beneše Písek
21.4.  9:30 Banes Florbal Soběslav zelení Fbc Strakonice - Bílí SH Dříteň
21.4. 10:00 SK Meťák Orange Č. Budějovice Banes Florbal Soběslav zelení SH Dříteň
21.4. 10:30 FA Č. Budějovice Banes Florbal Soběslav zelení SH Dříteň
21.4. 11:00 Banes Florbal Soběslav zelení FBC Došwich Milevsko Rytíři SH Dříteň

 

Zápasy

2. liga žen 6.4. - 10:30

Florbal Jindřichův Hradec

3:5

Banes Florbal Soběslav

2. liga žen 6.4. - 13:30

Spartak Pelhřimov

5:4

Banes Florbal Soběslav

Nadstavba o postup 27.4. - 10:30

Banes Florbal Soběslav

3:4 pn

1.FbK Tábor

Nadstavba o postup 27.4. - 13:30

Sklo Bohemia Světlá n/S

9:4

Banes Florbal Soběslav

Jihočeská liga mužů 20.4. - 9:00

Banes Florbal Soběslav B

10:5

T.J. Sokol Lišov

Jihočeská liga mužů 20.4. - 12:00

FK Santos-Jiskra Třeboň

4:3 pn

Banes Florbal Soběslav B

2. liga juniorek 27.4. - 9:00

FbC Písek

9:2

Banes Florbal Soběslav

2. liga juniorek 27.4. - 12:30

Banes Florbal Soběslav

1:16

Sklo Bohemia Světlá n/S

Žádný zápas není k dispozici.

Liga starších žákyň 21.4. - 9:00

FbC Písek

10:0

Banes Florbal Soběslav

Liga starších žákyň 21.4. - 12:00

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn

6:3

Banes Florbal Soběslav

Liga starších žáků 13.4. - 12:00

Banes Florbal Soběslav

4:4

Fbc Strakonice - Bílí

Liga starších žáků 13.4. - 16:20

Banes Florbal Soběslav

6:2

SK Meťák Black Č. Budějovice

Jihočeská liga mladších žáků 28.4. - 9:00

FBC Spartak Kaplice

Banes Florbal Soběslav

Jihočeská liga mladších žáků 28.4. - 11:50

Banes Florbal Soběslav

TJ Centropen Dačice

Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 28.4. - 10:40

SK Meťák Č. Budějovice elévky

Banes Florbal Soběslav

Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 28.4. - 11:20

SK Meťák Č. Budějovice Girls

Banes Florbal Soběslav

Jihočeská liga elévů 21.4. - 9:30

Banes Florbal Soběslav zelení

Fbc Strakonice - Bílí

Jihočeská liga elévů 21.4. - 10:30

Banes Florbal Soběslav zelení

FA Č. Budějovice

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Anketa

Partneři