Florbal Soběslav oficiální webová prezentace soběslavského florbalu

Tréninky

                              FLORBAL SOBĚSLAV - 2022/2023

Kategorie

Ročník

Tréninky

Sportoviště

Trenér + kontakt

Mini přípravka 2015 - 2018 ČTVRTEK 17:00 - 18:30 Sokolovna

Libor Podlaha

728369347

libor.podlaha@email.cz

Elévové

2012 – 2015

ÚTERÝ 17:00 - 18:30

Sokolovna

Markéta Kabešová

732107023

KabesovaMarketa@email.cz

 

Elévky

 

2012 - 2015 ČTVRTEK 17:00 - 18:30   Sokolovna

Jiří Hák

776696282

jirka.hak@centrum.cz

Starší žáci

2008 - 2011

PONDĚLÍ 17:00 - 18:30

Sokolovna

Šimon Vančata

607166308

vancata.s@email.cz

STŘEDA 17:00 - 18:30

Sportovní hala

Starší žákyně

2008 - 2011

PONDĚLÍ 16:00 - 17:30

Sportovní hala

Jana Pavlíková

605305280

janna.pavlikova@seznam.cz

STŘEDA 16:00 - 17:00

Sokolovna

 

Dorostenci

 

 2006 -  2007

PONDĚLÍ 17:30 - 19:00

STŘEDA 17:00 - 18:30

Sportovní hala

Sokolovna

Antonín Štěpánek

777687500

dadstepici@seznam.cz

Juniorky

2004 - 2007

PONDĚLÍ 16:00 - 17:30

Sportovní hala

Adéla Kubátová

775928163

adelakubat@seznam.cz

STŘEDA 16:00 - 17:00

Sokolovna

Junioři

2004 - 2007

PONDĚLÍ 17:30 - 19:00

Sportovní hala

Antonín Štěpánek

777687500

dadstepici@seznam.cz

STŘEDA 18:30 - 20:00

Sportovní hala

PÁTEK 20:00 - 21:30

Sportovní hala

Ženy

2003 a starší

ÚTERÝ 18:30 – 20:00

Sportovní hala

Martin Bělohlav

727808360

martin.belohlav@seznam.cz

PÁTEK 17:30 - 19:00

Sportovní hala

Muži A+B

2003 a starší

STŘEDA 18:30 - 20:00

Sportovní hala

Jan Dušek

730675742

j.kesud@gmail.com

PÁTEK 20:00 - 21:30

Sportovní hala

 

Zápasy

1. liga žen - 5. kolo - 1.10. 16:30

Banes Florbal Soběslav

FBC Česká Lípa

1. liga žen - 6. kolo - 2.10. 13:00

Banes Florbal Soběslav

Florbal Ústí

Divize 24.9. - 19:30

TJ Centropen Dačice

8:4

Banes Florbal Soběslav

Divize 2.10. - 16:30

Banes Florbal Soběslav

Fbc Písek

Jihočeská liga mužů 24.9. - 9:00

FBC Sokol Vodňany

4:3 pn

Banes Florbal Soběslav B

Jihočeská liga mužů 24.9. - 14:00

Banes Florbal Soběslav B

0:9

TJ Šumavan Vimperk

2. liga juniorů 1.10. - 9:00

Banes Florbal Soběslav

Fbc Strakonice

2. liga juniorů 1.10. - 14:00

FbC Písek

Banes Florbal Soběslav

2. liga juniorek 24.9. - 9:00

IP Polná SK Jihlava

13:2

Banes Florbal Soběslav

2. liga dorostenců 25.9. - 12:00

FA Č. Budějovice - RAFANI

7:15

Banes Florbal Soběslav

2. liga dorostenců 25.9. - 15:00

Banes Florbal Soběslav

6:7

Florbal Jindřichův Hradec

Liga starších žákyň 9.10. - 9:00

Banes Florbal Soběslav

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn

Liga starších žákyň 9.10. - 12:00

Banes Florbal Soběslav

Fbc Písek

Jihočeská liga starších žáků 1.10. - 11:00

Banes Florbal Soběslav

1.FbK Tábor

Jihočeská liga starších žáků 1.10. - 13:00

FBC Štíři Č. Budějovice žlutí

Banes Florbal Soběslav

Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 16.10. - 15:30

Banes Florbal Soběslav

SK Meťák České Budějovice girls

Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 16.10. - 16:30

TJ Hraničář Malonty

Banes Florbal Soběslav

Jihočeská liga elévů 1.10. - 10:15

Banes Florbal Soběslav

Fbc Strakonice - Červení

Jihočeská liga elévů 1.10. - 11:05

Florbal Jindřichův Hradec modří

Banes Florbal Soběslav

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Anketa

Partneři