Florbal Soběslav oficiální webová prezentace soběslavského florbalu

Tréninky

                              FLORBAL SOBĚSLAV - 2020/2021

Kategorie

Ročník

Tréninky

Sportoviště

Trenér

Kontakt

Elévové

2010 – 2013

ČTVRTEK 17:00 - 18:30

Sokolovna

Jakub Vondruška

702167350

VondruskaJakub@seznam.cz

Mladší žáci

2008 - 2010

PONDĚLÍ 16:00 - 17:00

Sportovní hala

Jan Pavliš

731424179

pavlis_jan@centrum.cz

STŘEDA 17:00 - 18:30

Sokolovna

Starší žákyně

2006 - 2009

PONDĚLÍ 17:00 - 18:00

Sportovní hala

Martin Krejča

739527504

martin.krejca@seznam.cz

STŘEDA 16:00 - 17:00

Sportovní hala

Starší žáci

2006 - 2007

PONDĚLÍ 17:00 - 18:30

Sokolovna

Libor Podlaha

728369347

libor.podlaha@email.cz

STŘEDA 17:00 - 18:30

Sportovní hala

 

Dorostenci

 

 2004 -  2005

PONDĚLÍ 17:00 - 18:30

STŘEDA 17:00 - 18:30

Sokolovna

Sportovní hala

Libor Podlaha

728369347

libor.podlaha@email.cz

Juniorky

2002 - 2005

PONDĚLÍ 17:00 - 18:00

Sportovní hala

Jana Pavlíková

605305280

janna.pavlikova@seznam.cz

STŘEDA 17:00 - 18:30

Sportovní hala

Junioři

2002 - 2005

PONDĚLÍ 18:00 - 19:00

Sportovní hala

Libor Podlaha

728369347

libor.podlaha@email.cz

STŘEDA 18:30 - 20:00

Sportovní hala

PÁTEK 20:00 - 21:30

Sportovní hala

Ženy

2001 a starší

ÚTERÝ 18:30 – 20:00

Sportovní hala

Jana Pavlíková

605305280

janna.pavlikova@seznam.cz

PÁTEK 17:30 - 19:00

Sportovní hala

Muži A+B

2001 a starší

STŘEDA 18:30 - 20:00

Sportovní hala

Jan Dušek

730675742

j.kesud@gmail.com

PÁTEK 20:00 - 21:30

Sportovní hala

 

Zápasy

1. liga žen 5. kolo 10.10. 2020 - 18:00

Banes Florbal Soběslav

7:5

ACEMA Sparta Praha UNYP

1. liga žen 6. kolo 11.10. 2020 - 14:00

Banes Florbal Soběslav

3:8

Prague Tigers Nehvizdy

Regionální liga mužů 4.10.2020 - přeloženo

Banes Florbal Soběslav

FbC Strakonice B

Regionální liga mužů 4.10.2020 - přeloženo

FbC Písek B

Banes Florbal Soběslav

Jihočeský přebor mužů 2. kolo 3.10. 2020 - 10:00

SK Meťák Č. Budějovice B

5:7

Banes Florbal Soběslav B

Jihočeský přebor mužů 2. kolo 3.10. 2020 - 14:30

Banes Florbal Soběslav B

8:3

FBC Rytíři Frymburk

2. liga juniorů 11.10. 2020 - zrušeno

Banes Florbal Soběslav

FbC Strakonice

2. liga juniorů 11.10. 2020 - zrušeno

FBC Štíři Č. Budějovice B

Banes Florbal Soběslav

2. liga juniorek 2. kolo 3.10. 2020 - 10:30

Banes Florbal Soběslav

5:2

1.FbK Tábor

2. liga juniorek 2. kolo 3.10. 2020 - 13:30

Tygřice Mladých nadějí Týn n/Vl

4:3

Banes Florbal Soběslav

2. liga dorostenců 3. kolo 3.10. 2020 - 9:00

1. FbK Tábor

14:4

Banes Florbal Soběslav

2. liga dorostenců 3. kolo 3.10. 2020 - 12:30

Banes Florbal Soběslav

4:2

FK Slovan J.Hradec

Liga starších žáků 10.10. 2020 - 11:00

Banes Florbal Soběslav

5:8

FBC Spartak Kaplice

Liga starších žáků 10.10. 2020 - 13:00

FbC Písek

10:5

Banes Florbal Soběslav

Liga starších žákyň 1. kolo 4.10. 2020 - 9:00

FBC Štíři Č. Budějovice

4:0

Banes Florbal Soběslav

Liga starších žákyň 1. kolo 4.10. 2020 - 11:00

Banes Florbal Soběslav

2:5

Sklo Bohemia Světlá n/S

Jihočeská liga mladších žáků 4.10. 2020 - 11:50

TJ Netolice 1892 Rafani

12:3

Banes Florbal Soběslav

Jihočeská liga mladších žáků 4.10. 2020 - 13:50

FBC Došwich Milevsko-Tygřice

2:3

Banes Florbal Soběslav

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Anketa

Partneři