- Úvod
- /
- Mládež
- /
- Starší žáci
Starší žáci
Rozpis zápasů a výsledky:
Liga starších žáků - skupina 5 - 2023/24
Datum a čas: | Domácí | Hosté | Hala | Výsledek |
30.9. 9:00 | Banes Florbal Soběslav | FA Č. Budějovice | SH TJ Spartak Soběslav | 3:10 |
30.9. 12:10 | Banes Florbal Soběslav | FBC Rytíři Český Krumlov | SH TJ Spartak Soběslav | 2:9 |
30.9. 13:20 | FBC Spartak Kaplice | Banes Florbal Soběslav | SH TJ Spartak Soběslav | 5:3 |
14.10. 9:00 | Banes Florbal Soběslav | FBC Spartak Kaplice | SH TJ Spartak Soběslav | 2:1 |
14.10. 12:10 | FA Č. Budějovice | Banes Florbal Soběslav | SH TJ Spartak Soběslav | 9:2 |
14.10. 14:20 | Banes Florbal Soběslav | FBC Rytíři Český Krumlov | SH TJ Spartak Soběslav | 2:2 |
11.11. 10:00 | FBC Spartak Kaplice | Banes Florbal Soběslav | SH SKP Stárnet Č. Budějovice | 4:4 |
11.11. 12:10 | Banes Florbal Soběslav | FA Č. Budějovice | SH SKP Stárnet Č. Budějovice | 2:9 |
11.11. 14:20 | Fbc Strakonice - Bílí | Banes Florbal Soběslav | SH SKP Stárnet Č. Budějovice | 10:1 |
26.11. 12:30 | Fbc Strakonice - Bílí | Banes Florbal Soběslav | SH SKP Stárnet Č. Budějovice | 4:8 |
26.11. 13:45 | Banes Florbal Soběslav | FBC Spartak Kaplice | SH SKP Stárnet Č. Budějovice | 4:9 |
26.11. 17:00 | FA Č. Budějovice | Banes Florbal Soběslav | SH SKP Stárnet Č. Budějovice | 13:3 |
10.12. 10:00 | FBC Spartak Kaplice | Banes Florbal Soběslav | SH Strakonice | 7:0 |
10.12. 12:10 | Banes Florbal Soběslav | Fbc Strakonice - Bílí | SH Strakonice | 2:11 |
10.12. 14:20 | SK Meťák Black Č. Budějovice | Banes Florbal Soběslav | SH Strakonice | 10:3 |
17.12. 10:00 | SK Meťák Black Č. Budějovice | Banes Florbal Soběslav | SH Strakonice | 6:6 |
17.12. 11:10 | Banes Florbal Soběslav | FBC Spartak Kaplice | SH Strakonice | 3:6 |
17.12. 14:20 | Fbc Strakonice - Bílí | Banes Florbal Soběslav | SH Strakonice | 13:2 |
4.2. 10:10 | Banes Florbal Soběslav | FBC Spartak Kaplice | SH Strakonice | 4:3 |
4.2. 12:30 | Fbc Strakonice - Červení | Banes Florbal Soběslav | SH Strakonice | 6:0 |
4.2. 14:50 | Fbc Strakonice - Bílí | Banes Florbal Soběslav | SH Strakonice | 8:3 |
18.2. 10:10 | Fbc Strakonice - Bílí | Banes Florbal Soběslav | SH Strakonice | 4:2 |
18.2. 11:20 | Banes Florbal Soběslav | FBC Spartak Kaplice | SH Strakonice | 3:8 |
18.2. 14:50 | Fbc Strakonice - Červení | Banes Florbal Soběslav | SH Strakonice | 15:0 |
2.3. 10:00 | Fbc Strakonice - Bílí | Banes Florbal Soběslav | SH Bělidlo Kaplice | 5:4 |
2.3. 12:10 | Banes Florbal Soběslav | FBC Spartak Kaplice | SH Bělidlo Kaplice | 3:5 |
2.3. 14:20 | SK Meťák Black Č. Budějovice | Banes Florbal Soběslav | SH Bělidlo Kaplice | 12:4 |
23.3. 10:00 | SK Meťák Black Č. Budějovice | Banes Florbal Soběslav | SH Bělidlo Kaplice | |
23.3. 11:10 | Banes Florbal Soběslav | Fbc Strakonice - Bílí | SH Bělidlo Kaplice | |
23.3. 14:20 | FBC Spartak Kaplice | Banes Florbal Soběslav | SH Bělidlo Kaplice |
Tabulky, detaily zápasů, statistiky hráčů a ostatní výsledky naleznete v následujícím odkazu:
https://www.ceskyflorbal.cz/competition/detail/overview/5XS1?divisionId=4117
Zápasy
2. liga žen 23.3. - 9:00
2. liga žen 23.3. - 12:00
Regionální liga mužů 23.3. - 9:00
Regionální liga mužů 23.3. - 14:00
Jihočeská liga mužů 17.3. - 9:00
Jihočeská liga mužů 17.3. - 12:30
2. liga juniorek 24.3. - 9:00
2. liga juniorek 24.3. - 12:00
Žádný zápas není k dispozici.
Liga starších žákyň 16.3. - 10:00
Liga starších žákyň 16.3. - 12:00
Liga starších žáků 23.3. - 10:00
Liga starších žáků 23.3. - 11:10
Jihočeská liga mladších žáků 7.4. - 10:20
Jihočeská liga mladších žáků 7.4. - 12:20
Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 23.3. - 9:00
Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 23.3. - 10:30
Jihočeská liga elévů 23.3. - 9:15
Jihočeská liga elévů 23.3. - 10:45
Kalendář akcí
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Anketa