Florbal Soběslav oficiální webová prezentace soběslavského florbalu
  • Úvod
  • /
  • Mládež
  • /
  • Starší žáci

Starší žáci

Rozpis zápasů a výsledky:

Liga starších žáků - skupina 5 - 2023/24

Datum a čas: Domácí Hosté Hala Výsledek
30.9. 9:00 Banes Florbal Soběslav FA Č. Budějovice SH TJ Spartak Soběslav 3:10
30.9. 12:10 Banes Florbal Soběslav FBC Rytíři Český Krumlov SH TJ Spartak Soběslav 2:9
30.9. 13:20 FBC Spartak Kaplice Banes Florbal Soběslav SH TJ Spartak Soběslav 5:3
14.10. 9:00 Banes Florbal Soběslav FBC Spartak Kaplice SH TJ Spartak Soběslav 2:1
14.10. 12:10 FA Č. Budějovice Banes Florbal Soběslav SH TJ Spartak Soběslav 9:2
14.10. 14:20 Banes Florbal Soběslav FBC Rytíři Český Krumlov SH TJ Spartak Soběslav 2:2
11.11. 10:00 FBC Spartak Kaplice Banes Florbal Soběslav SH SKP Stárnet Č. Budějovice 4:4
11.11. 12:10 Banes Florbal Soběslav FA Č. Budějovice SH SKP Stárnet Č. Budějovice 2:9
11.11. 14:20 Fbc Strakonice - Bílí Banes Florbal Soběslav SH SKP Stárnet Č. Budějovice 10:1
26.11. 12:30 Fbc Strakonice - Bílí Banes Florbal Soběslav SH SKP Stárnet Č. Budějovice 4:8
26.11. 13:45 Banes Florbal Soběslav FBC Spartak Kaplice SH SKP Stárnet Č. Budějovice 4:9
26.11. 17:00 FA Č. Budějovice Banes Florbal Soběslav SH SKP Stárnet Č. Budějovice 13:3
10.12. 10:00 FBC Spartak Kaplice Banes Florbal Soběslav SH Strakonice 7:0
10.12. 12:10 Banes Florbal Soběslav Fbc Strakonice - Bílí SH Strakonice 2:11
10.12. 14:20 SK Meťák Black Č. Budějovice Banes Florbal Soběslav SH Strakonice 10:3
17.12. 10:00 SK Meťák Black Č. Budějovice Banes Florbal Soběslav SH Strakonice 6:6
17.12. 11:10 Banes Florbal Soběslav FBC Spartak Kaplice SH Strakonice 3:6
17.12. 14:20 Fbc Strakonice - Bílí Banes Florbal Soběslav SH Strakonice 13:2
4.2. 10:10 Banes Florbal Soběslav FBC Spartak Kaplice SH Strakonice 4:3
4.2. 12:30 Fbc Strakonice - Červení Banes Florbal Soběslav SH Strakonice 6:0
4.2. 14:50 Fbc Strakonice - Bílí Banes Florbal Soběslav SH Strakonice 8:3
18.2. 10:10 Fbc Strakonice - Bílí Banes Florbal Soběslav SH Strakonice 4:2
18.2. 11:20 Banes Florbal Soběslav FBC Spartak Kaplice SH Strakonice 3:8
18.2. 14:50 Fbc Strakonice - Červení Banes Florbal Soběslav SH Strakonice 15:0
2.3.  10:00 Fbc Strakonice - Bílí Banes Florbal Soběslav SH Bělidlo Kaplice 5:4
2.3.  12:10 Banes Florbal Soběslav FBC Spartak Kaplice SH Bělidlo Kaplice 3:5
2.3.  14:20 SK Meťák Black Č. Budějovice Banes Florbal Soběslav SH Bělidlo Kaplice 12:4
23.3. 10:00 SK Meťák Black Č. Budějovice Banes Florbal Soběslav SH Bělidlo Kaplice 4:7
23.3. 11:10 Banes Florbal Soběslav Fbc Strakonice - Bílí SH Bělidlo Kaplice 5:4
23.3. 14:20 FBC Spartak Kaplice Banes Florbal Soběslav SH Bělidlo Kaplice 2:2
6.4. 10:00 FBC Spartak Kaplice Banes Florbal Soběslav SH Meťák Č. Budějovice 5:2
6.4. 12:10 Banes Florbal Soběslav SK Meťák Black Č. Budějovice SH Meťák Č. Budějovice 4:5
6.4. 14:20 Fbc Strakonice - Bílí Banes Florbal Soběslav SH Meťák Č. Budějovice 7:4
13.4. 10:00 Fbc Strakonice - Bílí Banes Florbal Soběslav SH ZŠ Chýnov 4:4
13.4. 11:10 Banes Florbal Soběslav FBC Spartak Kaplice SH ZŠ Chýnov 7:8
13.4. 14:20 SK Meťák Black Č. Budějovice Banes Florbal Soběslav SH ZŠ Chýnov 2:6

Tabulky, detaily zápasů, statistiky hráčů a ostatní výsledky naleznete v následujícím odkazu:

https://www.ceskyflorbal.cz/competition/detail/overview/5XS1?divisionId=4117

 

Zápasy

2. liga žen 6.4. - 10:30

Florbal Jindřichův Hradec

3:5

Banes Florbal Soběslav

2. liga žen 6.4. - 13:30

Spartak Pelhřimov

5:4

Banes Florbal Soběslav

Nadstavba o postup 27.4. - 10:30

Banes Florbal Soběslav

3:4 pn

1.FbK Tábor

Nadstavba o postup 27.4. - 13:30

Sklo Bohemia Světlá n/S

9:4

Banes Florbal Soběslav

Jihočeská liga mužů 20.4. - 9:00

Banes Florbal Soběslav B

10:5

T.J. Sokol Lišov

Jihočeská liga mužů 20.4. - 12:00

FK Santos-Jiskra Třeboň

4:3 pn

Banes Florbal Soběslav B

2. liga juniorek 27.4. - 9:00

FbC Písek

9:2

Banes Florbal Soběslav

2. liga juniorek 27.4. - 12:30

Banes Florbal Soběslav

1:16

Sklo Bohemia Světlá n/S

Žádný zápas není k dispozici.

Liga starších žákyň 21.4. - 9:00

FbC Písek

10:0

Banes Florbal Soběslav

Liga starších žákyň 21.4. - 12:00

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn

6:3

Banes Florbal Soběslav

Liga starších žáků 13.4. - 12:00

Banes Florbal Soběslav

4:4

Fbc Strakonice - Bílí

Liga starších žáků 13.4. - 16:20

Banes Florbal Soběslav

6:2

SK Meťák Black Č. Budějovice

Jihočeská liga mladších žáků 28.4. - 9:00

FBC Spartak Kaplice

Banes Florbal Soběslav

Jihočeská liga mladších žáků 28.4. - 11:50

Banes Florbal Soběslav

TJ Centropen Dačice

Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 28.4. - 10:40

SK Meťák Č. Budějovice elévky

Banes Florbal Soběslav

Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 28.4. - 11:20

SK Meťák Č. Budějovice Girls

Banes Florbal Soběslav

Jihočeská liga elévů 21.4. - 9:30

Banes Florbal Soběslav zelení

Fbc Strakonice - Bílí

Jihočeská liga elévů 21.4. - 10:30

Banes Florbal Soběslav zelení

FA Č. Budějovice

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Anketa

Partneři