Florbal Soběslav oficiální webová prezentace soběslavského florbalu
  • Úvod
  • /
  • Mládež
  • /
  • Dorostenci

Dorostenci

Rozpis zápasů a výsledky:

2. liga dorostenců - skupina 5 - Jižní Čechy - 2021/2022

Datum a čas: Domácí Hosté Hala Výsledek
25.9. 10:30 Banes Florbal Soběslav FK Slovan J. Hradec SH ZŠ Školní Kaplice  
25.9. 13:00 FbC Strakonice Banes Florbal Soběslav SH ZŠ Školní Kaplice  
10.10. 9:00  Santos Třeboň-FA Č.Budějovice Banes Florbal Soběslav SH Třeboň  
10.10. 13:00 Banes Florbal Soběslav FBC Štíři Č. Budějovice B SH Třeboň  
23.10. 10:30 Banes Florbal Soběslav 1. FbK Tábor SH Týn nad Vltavou  
23.10. 14:30 SK Meťák Č. Budějovice Banes Florbal Soběslav SH Týn nad Vltavou  
21.11. Banes Florbal Soběslav FA Č. Budějovice - RAFANI SH TJ Spartak Soběslav  
21.11. FBC Štíři Č. Budějovice B Banes Florbal Soběslav SH TJ Spartak Soběslav  
18.12. Banes Florbal Soběslav FBC Spartak Kaplice SH TJ Spartak Soběslav  
18.12. FA Č. Budějovice - RAFANI Banes Florbal Soběslav SH TJ Spartak Soběslav  
8.1. 1. FbK Tábor Banes Florbal Soběslav SH TJ Spartak Soběslav  
8.1. Banes Florbal Soběslav FBC Rytíři Č. Krumlov-Velešín SH TJ Spartak Soběslav  
22.1. FBC Rytíři Č. Krumlov-Velešín Banes Florbal Soběslav SH Žirovnice  
22.1. FK Slovan J. Hradec Banes Florbal Soběslav SH Žirovnice  
19.3. Banes Florbal Soběslav Santos Třeboň-FA Č.Budějovice SH Třeboň  
19.3. FBC Spartak Kaplice Banes Florbal Soběslav SH Třeboň  
10.4. Banes Florbal Soběslav FbC Strakonice TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí  
10.4. Banes Florbal Soběslav SK Meťák Č. Budějovice TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí  

Tabulky, detaily zápasů, statistiky hráčů a ostatní výsledky naleznete v následujícím odkazu:

https://www.ceskyflorbal.cz/souteze/ostatni/2-liga-dorostencu-sk5#2-liga-dorostencu-sk5-B

Zápasy

1. liga žen 1. kolo 11.9. 2021 - 18:00

FBC Kutná Hora

19:5

Banes Florbal Soběslav

1. liga žen 2. kolo 12.9. 2021 - 14:00

TJ Sokol Královské Vinohrady

9:1

Banes Florbal Soběslav

Regionální liga mužů 18.9. 2021 - 10:30

Banes Florbal Soběslav

SKP České Budějovice

Regionální liga mužů 18.9. 2021 - 13:00

TJ Sokol Chýnov

Banes Florbal Soběslav

Jihočeský přebor mužů 9.10. 2021 - 9:00

Pacovští Honzíci B

Banes Florbal Soběslav B

Jihočeský přebor mužů 9.10. 2021 - 13:00

Banes Florbal Soběslav B

FK Santos - Jiskra Třeboň

2. liga juniorů 2.10. 2021 - 10:30

FBC Štíři Č. Budějovice B

Banes Florbal Soběslav

2. liga juniorů 2.10. 2021 - 13:00

Banes Florbal Soběslav

SK Meťák České Budějovice

2. liga juniorek 1. kolo 19.9. 2021 - 12:00

IP Polná SK Jihlava

Banes Florbal Soběslav

2. liga juniorek 1. kolo 19.9. 2021 - 15:00

Banes Florbal Soběslav

FBC Štíři Č. Budějovice

2. liga dorostenců 25.9. 2021 - 10:30

Fbc Strakonice

Banes Florbal Soběslav

2. liga dorostenců 25.9. 2021 - 13:00

Banes Florbal Soběslav

FK Slovan J.Hradec

Žádný zápas není k dispozici.

2. liga starších žákyň 25.9. 2021 - 9:00

Banes Florbal Soběslav

Rudý Dračice MLAD7CH NADĚJÍ Týn

2. liga starších žákyň 25.9. 2021 - 12:00

Banes Florbal Soběslav

FBC DOŠWICH MILEVSKO

Jihočeská liga mladších žáků 9.10. 2021

Banes Florbal Soběslav

FA Č. Budějovice

Jihočeská liga mladších žáků 9.10. 2021

Banes Florbal Soběslav

Fbc Písek Bílí

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Anketa

Partneři