Florbal Soběslav oficiální webová prezentace soběslavského florbalu
  • Úvod
  • /
  • Aktuality
  • /
  • Série proher žen pokračuje

Série proher žen pokračuje

01.12.2019

O minulém víkendu 23. - 24. listopadu pokračovala 1. liga žen dalšími zápasy, kdy naše ženy nastoupily v Praze proti bývalému extraligovému týmu TJ Sokol Královské Vinohrady a následující den se v domácí hale utkaly s Prague Tigers Nehvizdy. Soběslavským se bohužel v této polovině sezóny příliš nedaří, a proto je čekal velmi těžký úkol získat body právě proti těmto soupeřům, kteří se nacházejí v popředí tabulky.

SKV v sobotu potvrdilo svojí pozici lídra soutěže a zápas byl především v jejich režii. Utkání se odehrávalo z velké části na polovině Soběslavi a hráčky SKV přehrávaly naše ženy svou kombinační hrou a pohybem. Soupeř trestal chyby našich žen a zaslouženě vyhrál, i když krutým výsledkem pro hráčky Banesu, 14:3. Další den byly šance na vítězství mnohem větší a odpovídala tomu i zlepšená hra domácích. Po dvou třetinách bylo skóre nerozhodné a až poslední část měla rozhodnout o vítězi. Nicméně Soběslav nedokázala využít nabídnuté gólové šance a Tigers strhly vedení na svou stranu a zvítězily poměrem 6:3.

K zápasům se vyjádřil trenér Tomáš Mendl: ,,Proti SKV byla znát soupeřova zkušenost a pohoda. I přesto jsme odehráli dobrý zápas založený především na obraně. Bohužel jsme se nevyvarovali chyb, které soupeř potrestal. Na druhou stranu škoda,že jsme nedokázali využít breakové situace co nám byly nabídnuty. Skóre pak mohlo vypadat mnohem lépe. Ze sobotního výjezdu jsme si přivezli zlepšenou herní pohodu a přidali na chtíči a touze vyhrát což se projevilo na hřišti. Soupeři jsme byli víc než rovnocenným sokem, ale opět se projevila naše střelecká nemohoucnost, která nás sráží od začátku sezóny a soupeř utkání otočil. I tak bych utkání hodnotil jako jedno z nejlepších co jsme letos odehráli. A věřím, že příště to už vyjde a začneme sbírat bodiky.“

 

TJ Sokol Královské Vinohrady x Banes Florbal Soběslav 14:3

5. Juhaňáková, 18. Dostálová, 27. Hrnečková (Dostálová)

 

Banes Florbal Soběslav x Prague Tigers Nehvizdy 3:6

7. Dostálová (Hrnečková), 34. Dostálová (Juhaňáková), 60. (Křivánková (Kabešová P.)

 

Šanci na přerušení šňůry proher budou mít naše florbalistky o víkendu 7. a 8. prosince, kdy se v Praze utkají od 18:00 s Texas Longhorns a v Plzni od 10:00 s FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň.

 

Zápasy

Žádný zápas není k dispozici.

Žádný zápas není k dispozici.

Žádný zápas není k dispozici.

Žádný zápas není k dispozici.

Žádný zápas není k dispozici.

Žádný zápas není k dispozici.

Žádný zápas není k dispozici.

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Anketa

Partneři