Florbal Soběslav oficiální webová prezentace soběslavského florbalu
  • Úvod
  • /
  • Mládež
  • /
  • Junioři

Junioři

Rozpis zápasů a výsledky:

2. liga juniorů - skupina 5 - Jižní Čechy - 2022/2023

Datum a čas Domácí Hosté Hala Výsledek
18.9. 10:30 Banes Florbal Soběslav Florbal Jindřichův Hradec SH Stadion Míru Tábor 6:7pn
18.9. 12:30 FA Č. Budějovice - RAFANI Banes Florbal Soběslav SH Stadion Míru Tábor 5:3
1.10. 9:00 Banes Florbal Soběslav FBC Strakonice SH TJ Spartak Soběslav  
1.10. 14:00 FbC Písek Banes Florbal Soběslav SH TJ Spartak Soběslav  
16.10. 10:30 Banes Florbal Soběslav FBC Spartak Kaplice SH České Budějovice  
16.10. 14:00 FBC Štíři Č. Budějovice B Banes Florbal Soběslav SH České Budějovice  
12.11.  Banes Florbal Soběslav Florbal Jindřichův Hradec SH Žirovnice  
12.11.  1.FbK Tábor Banes Florbal Soběslav SH Žirovnice  
11.12.  FBC Strakonice Banes Florbal Soběslav SH Strakonice  
11.12.  Banes Florbal Soběslav FbC Písek SH Strakonice  
7.1.  Banes Florbal Soběslav FBC Štíři Č. Budějovice B SH TJ Spartak Soběslav  
7.1.   FBC Spartak Kaplice Banes Florbal Soběslav SH TJ Spartak Soběslav  
21.1.   Florbal Jindřichův Hradec Banes Florbal Soběslav SH SKP Stárnet Č. Budějovice  
21.1.  Banes Florbal Soběslav 1.FbK Tábor SH SKP Stárnet Č. Budějovice  
18.2.   Banes Florbal Soběslav FBC Strakonice SH TJ Spartak Soběslav  
18.2. FbC Písek Banes Florbal Soběslav SH TJ Spartak Soběslav  
12.3. FA Č. Budějovice - RAFANI Banes Florbal Soběslav SH SKP Stárnet Č. Budějovice  
1.4.    FBC Štíři Č. Budějovice B Banes Florbal Soběslav    
1.4.   Banes Florbal Soběslav FBC Spartak Kaplice    
16.4. 1.FbK Tábor Banes Florbal Soběslav SH Žirovnice  
16.4. Banes Florbal Soběslav FA Č. Budějovice - RAFANI SH Žirovnice  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabulku, detaily zápasů, statistiky hráčů a ostatní výsledky naleznete v následujícím odkazu:

https://www.ceskyflorbal.cz/souteze/ostatni/2-liga-junioru-sk5#2-liga-junioru-sk5-B

Zápasy

1. liga žen - 5. kolo - 1.10. 16:30

Banes Florbal Soběslav

FBC Česká Lípa

1. liga žen - 6. kolo - 2.10. 13:00

Banes Florbal Soběslav

Florbal Ústí

Divize 24.9. - 19:30

TJ Centropen Dačice

8:4

Banes Florbal Soběslav

Divize 2.10. - 16:30

Banes Florbal Soběslav

Fbc Písek

Jihočeská liga mužů 24.9. - 9:00

FBC Sokol Vodňany

4:3 pn

Banes Florbal Soběslav B

Jihočeská liga mužů 24.9. - 14:00

Banes Florbal Soběslav B

0:9

TJ Šumavan Vimperk

2. liga juniorů 1.10. - 9:00

Banes Florbal Soběslav

Fbc Strakonice

2. liga juniorů 1.10. - 14:00

FbC Písek

Banes Florbal Soběslav

2. liga juniorek 24.9. - 9:00

IP Polná SK Jihlava

13:2

Banes Florbal Soběslav

2. liga dorostenců 25.9. - 12:00

FA Č. Budějovice - RAFANI

7:15

Banes Florbal Soběslav

2. liga dorostenců 25.9. - 15:00

Banes Florbal Soběslav

6:7

Florbal Jindřichův Hradec

Liga starších žákyň 9.10. - 9:00

Banes Florbal Soběslav

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn

Liga starších žákyň 9.10. - 12:00

Banes Florbal Soběslav

Fbc Písek

Jihočeská liga starších žáků 1.10. - 11:00

Banes Florbal Soběslav

1.FbK Tábor

Jihočeská liga starších žáků 1.10. - 13:00

FBC Štíři Č. Budějovice žlutí

Banes Florbal Soběslav

Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 16.10. - 15:30

Banes Florbal Soběslav

SK Meťák České Budějovice girls

Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 16.10. - 16:30

TJ Hraničář Malonty

Banes Florbal Soběslav

Jihočeská liga elévů 1.10. - 10:15

Banes Florbal Soběslav

Fbc Strakonice - Červení

Jihočeská liga elévů 1.10. - 11:05

Florbal Jindřichův Hradec modří

Banes Florbal Soběslav

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Anketa

Partneři