Florbal Soběslav oficiální webová prezentace soběslavského florbalu

Tréninky

 Ženy, juniorky (2000 a starší)                              

 úterý          20:00 - 21:30       hala TJ Spartak Soběslav

 pátek         17:30 - 19:00       hala TJ Spartak Soběslav

 Dorostenky (2002 - 2004)                                     

 pondělí      17:00 - 18:00       hala TJ Spartak Soběslav

 středa        17:00 - 18:30       hala TJ Spartak Soběslav

 Mladší žákyně (2006 - 2009)                                 

 pondělí      18:30 - 20:00        velký sál Sokolovna TJ Spartak Soběslav

 středa        16:00 - 17:00        velký sál Sokolovna TJ Spartak Soběslav

 

 Muži (2000 a starší)                                               

 středa        18:30 - 20:00       hala TJ Spartak Soběslav  

 pátek         20:00 - 21:30       hala TJ Spartak Soběslav

 Junioři (2000 - 2003)                                             
 
 pondělí      18:00 - 19:30       hala TJ Spartak Soběslav
 
 středa        18:30 - 20:00       hala TJ Spartak Soběslav

 Mladší žáci (2005 - 2007)                                       

 pondělí     15:30 - 17:00        hala TJ Spartak Soběslav

 středa      17:00 - 18:30         velký sál Sokolovna Spartak Soběslav

 Elévové + Elévky (2008 - 2011)                            

 čtvrtek      17:00 - 18:30         velký sál Sokolovna Spartak Soběslav

 Přípravka (2010 - 2013)                                         

 pondělí      17:00 - 18:30         velký sál Sokolovna Spartak Soběslav

 

Zápasy

1. utkání čtvrtfinále 15.3.2019 20:00

Florbalová akademie MB

8:3

Banes Florbal Soběslav

2. utkání čtvrtfinále 10.3.2019 14:00

Banes Florbal Soběslav

6:8

Florbalová akademie MB

Jihočeský přebor mužů 13.4.2019 12:00

Banes Florbal Soběslav

9:8

FBC Dynamo Strakonice

Jihočeský přebor mužů 13.4.2019 12:30

FBC Frymburk

7:13

Banes Florbal Soběslav

2. liga juniorů 9. kolo 23.2.2019 9:00

FBC Rytíři Český Krumlov

6:4

Banes Florbal Soběslav

2. liga juniorů 9. kolo 23.2.2019 12:00

Banes Florbal Soběslav

3:4

1. FbK Tábor

1. liga dorostenek 3.3.2019 20. kolo 9:00

Hippos Žďár nad Sázavou

7:2

Banes Florbal Soběslav

1. liga dorostenek 3.3.2019 20. kolo 11:30

Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou

3:3

Banes Florbal Soběslav

Žádný zápas není k dispozici.

Žádný zápas není k dispozici.

Tabulka

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Anketa

Partneři