- Úvod
- /
- Mládež
- /
- Mladší žáci
Mladší žáci
Rozpis zápasů a výsledky:
Jihočeská liga mladších žáků 2023/2024
V této soutěži nejsou zveřejňovány výsledky utkání. Odměnou je nám radost ze hry
Datum a čas | Domácí | Hosté | Hala |
8.10. 9:00 | Banes Florbal Soběslav | Fbc Štíři Č. Budějovice zelení | SH TJ Spartak Soběslav |
8.10. 11:00 | Banes Florbal Soběslav | Fbc Strakonice - Červení | SH TJ Spartak Soběslav |
8.10. 13:00 | Fbc Písek Černí | Banes Florbal Soběslav | SH TJ Spartak Soběslav |
8.10. 15:00 | 1. Fbk Tábor | Banes Florbal Soběslav | SH TJ Spartak Soběslav |
22.10. 9:50 | Banes Florbal Soběslav | TJ Netolice 1892 Rafani | SH SKP Stárnet Č. Budějovice |
22.10. 11:50 | Banes Florbal Soběslav | FA Č. Budějovice B | SH SKP Stárnet Č. Budějovice |
22.10. 13:00 | Banes Florbal Soběslav | FBC Spartak Kaplice | SH SKP Stárnet Č. Budějovice |
5.11. 9:50 | TJ Netolice 1892 Rafani | Banes Florbal Soběslav | Všesportovní hala Č. Krumlov |
5.11. 11:00 | FA Č. Budějovice | Banes Florbal Soběslav | Všesportovní hala Č. Krumlov |
5.11. 13:50 | Banes Florbal Soběslav | FBC Rytíři Český Krumlov | Všesportovní hala Č. Krumlov |
3.12. 9:00 | Banes Florbal Soběslav | TJ Netolice 1892 Rafani | TJ Netolice |
3.12. 11:00 | Banes Florbal Soběslav | FA Č. Budějovice B | TJ Netolice |
3.12. 13:00 | Fbc Strakonice - Bílí | Banes Florbal Soběslav | TJ Netolice |
21.1. 9:00 | Banes Florbal Soběslav | Fbc Strakonice - Bílí | SH Strakonice |
21.1. 11:00 | Banes Florbal Soběslav | FA Č. Budějovice B | SH Strakonice |
21.1. 13:00 | TJ Centropen Dačice | Banes Florbal Soběslav | SH Strakonice |
11.2. 9:00 | Banes Florbal Soběslav | TJ Netolice 1892 Rafani | TJ Netolice |
11.2. 11:00 | Banes Florbal Soběslav | FA Č. Budějovice B | TJ Netolice |
11.2. 13:00 | TJ Centropen Dačice | Banes Florbal Soběslav | TJ Netolice |
25.2. 9:00 | Banes Florbal Soběslav | TJ Centropen Dačice | MSH Dačice |
25.2. 11:00 | Banes Florbal Soběslav | FA Č. Budějovice B | MSH Dačice |
25.2. 13:00 | FBC Spartak Kaplice | Banes Florbal Soběslav | MSH Dačice |
7.4. 9:40 | FBC Spartak Kaplice | Banes Florbal Soběslav | SH Milevsko |
7.4. 10:20 | FA Č. Budějovice B | Banes Florbal Soběslav | SH Milevsko |
7.4. 12:20 | Banes Florbal Soběslav | FBC DOŠWICH MILEVSKO | SH Milevsko |
Zápasy
2. liga žen 23.3. - 9:00
2. liga žen 23.3. - 12:00
Regionální liga mužů 23.3. - 9:00
Regionální liga mužů 23.3. - 14:00
Jihočeská liga mužů 6.4. - 9:00
Jihočeská liga mužů 6.4. - 14:00
2. liga juniorek 24.3. - 9:00
2. liga juniorek 24.3. - 12:00
Žádný zápas není k dispozici.
Liga starších žákyň 7.4. - 9:00
Liga starších žákyň 7.4. - 12:00
Liga starších žáků 23.3. - 10:00
Liga starších žáků 23.3. - 11:10
Jihočeská liga mladších žáků 7.4. - 10:20
Jihočeská liga mladších žáků 7.4. - 12:20
Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 23.3. - 9:00
Jihočeská liga mladších žákyň a elévek 23.3. - 10:30
Jihočeská liga elévů 23.3. - 9:15
Jihočeská liga elévů 23.3. - 10:45
Kalendář akcí
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Anketa